::   strona główna   ::   nasz oddział   ::   prasa   ::   księga gości   ::   kontakt   ::   pliki do pobrania   ::


Spotkanie noworoczne członków Sekcji Emerytów i Rencistów
w klubie KLEKS w ZST w Mielcu

 

17 stycznia 2018 r. w klubie KLEKS Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu po raz kolejny odbyło się doroczne spotkanie noworoczne Sekcji Emerytów i Rencistów naszego Oddziału. Zaproszenie na imprezę przyjęli i zaszczycili związkowców swoją obecnością: Jan Myśliwiec – prezydent miasta Mielca, Irena Cios – przewodnicząca Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów w Rzeszowie, Mariusz Wojciechowski – dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, Arkadiusz Gałkowski - Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Mielca oraz Stanisław Rajda – członek Prezydium Zarządu Okręgu Podkarpackiego i jednocześnie prezes oddziału ZNP w Mielcu.

W pierwszej części imprezy uczestnicy spotkania obejrzeli jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, przygotowane pod kierownictwem nauczycieli religii pracujących w ZST.

Po przywitaniu wszystkich uczestników zgromadzonych w KLEKS-ie przez przewodniczącą SEiR Kol. Jadwigę Jankowską, związkowi emeryci wysłuchali informacji, przedstawionej przez Irenę Cios, o działalności Zarządu Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów w minionym roku. Było ono bardzo obszerne i szczegółowe, bowiem SEiR wykonała w 2017 roku bardzo wiele. W informacji tej bardzo dużo ciepłych słów poświęciła kol. Irena Sekcji Emerytów i Rencistów w naszym oddziale. Padło stwierdzenie, ze nasza Sekcja jest jedną z najlepiej działających na Podkarpaciu.

Związkowcom – emerytom życzenia noworoczne złożyli kolejno: Jan Myśliwiec, Jadwiga Jankowska, Mariusz Wojciechowski i Arkadiusz Gałkowski. Stanisław Rajda – prezes Oddziału składając życzenia, podkreślił wielkie zaangażowanie wszystkich członków Sekcji w działalność związkową.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość zadania wielu pytań prezydentowi Janowi Myśliwcowi, na które starał się on wyczerpująco odpowiadać

Jako że było to spotkanie noworoczne, związkowcy – emeryci zaśpiewali kilka kolęd. Następnie trwały długie rozmowy między koleżankami i kolegami, spośród których najstarsi to ludzie, którzy ukończyli 90 lat życia. Wszyscy, składając sobie życzenia stwierdzali, że koniecznie należy przyjść na kolejne spotkanie.

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Mielcu serdecznie dziękuje dyrektorowi ZST Panu Mariuszowi Wojciechowskiemu za udostępnienie pomieszczeń na spotkanie opłatkowe naszej Sekcji Emerytów i Rencistów, pracownikom obsługi z kierownikiem administracyjnym Panem Henrykiem Golbą i Panem Łukaszem Koziołem na czele, za okazaną pomoc przy organizacji naszej imprezy, a Paniom Marii Loc i Bożenie Zborowskiej wraz z uczniami Technikum Gastronomicznego ZST w Mielcu za przygotowanie wystroju sali i obsługę gastronomiczną całej imprezy.

Zobacz zdjęcia…

 

 

© 2006 Związek Nauczycielstwa Polskiego Wszelkie prawa zastrzeżone.