::   strona główna   ::   nasz oddział   ::   prasa   ::   księga gości   ::   kontakt   ::   pliki do pobrania   ::


VII PIKNIK ZWIĄZKOWY ZA NAMI!

 

9 czerwca 2017 r. w godzinach popołudniowych w ZAJEŹDZIE FOLWARK w Grzybowie rozpoczął się kolejny VII Piknik Związkowy, zorganizowany dla wszystkich członków Oddziału ZNP w Mielcu. W imprezie wzięło udział prawie 110 członków naszego oddziału. Wśród biorących udział w imprezie byli związkowcy zdecydowanej większości ognisk, członkowie Sekcji Pracowników Administracji i Obsługi oraz Sekcji Emerytów i Rencistów. Należy dodać, że najliczniej reprezentowane były ogniska z Gimnazjum nr 1, Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego i Zespołu Szkół Technicznych

Organizacją imprezy zajęła się grupa związkowców z prezydium naszego oddziału, na czele z prezesem kol. Stanisławem Rajdą. Pogoda dopisała, więc uczestnicy pikniku miło spędzali czas, rozmawiając i jedząc smakowite potrawy, o które zadbali organizatorzy spotkania. Mimo, iż komary bardzo chciały, by impreza związkowa skończyła się jak najszybciej, nie poddaliśmy się i nasze spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i już dziś zapraszamy na kolejny piknik.

Serdeczne podziękowania kierujemy do WŁAŚCICIELI ZAJAZDU FOLWARK, za okazaną nam wszelką pomoc i znakomitą organizację naszego pikniku.

DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYM PIKNIKU ZWIĄZKOWYM ZA ROK!!!

Zobacz zdjęcia…

 

 

© 2006 Związek Nauczycielstwa Polskiego Wszelkie prawa zastrzeżone.